Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, psychologów i pedagogów szkolnych na bezpłatny webinar: Komunikacja interpersonalna w życiu szkolnym

Poznamy podstawowe założenia koncepcji komunikacji, która coraz częściej wdrażana jest w placówkach edukacyjnych, w biznesie i w projektach społecznych.

Podejście to wspomaga budowanie relacji z dziećmi i młodzieżą w procesie wychowania, a także ogólnie w relacjach z otoczeniem. Pomaga rozładować napięcia w różnych sytuacjach w życiu szkolnym.


Koncepcja ta to „Porozumienie bez przemocy” stworzona przez dr psychologii i negocjatora pokoju Marshalla B. Rosenberga (z ang. „Nonviolent communication” - NVC), zwana również komunikacją empatyczną.

Osoby, które zainspiruje omawiany temat zapraszamy do wzięcia udziału w pełnym warsztacie poświęconym praktyce „Porozumienia bez przemocy”, który odbędzie się jesienią.

INFORMACJE I ZAPISY:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
(Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu)

O NAS:

Od 5 lat prowadzimy programy profilaktyczne, których odbiorcami są rodzice, opiekunowie i nauczyciele nastolatków oraz dzieci wchodzących w okres dorastania. W związku z pandemią koronawirusa warsztaty do odwołania odbywają się przez Internet.

?PROWADZĄCA:
◽️ Renata Janik – dyplomowany trener komunikacji opartej na empatii, life coach, socjolog, posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji programów edukacyjno-zawodowych dla młodzieży.

Koordynator projektu:
INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi,
Grottgera 25a, 00-785 Warszawa
KRS: 000022856

Projekt jest realizowany w ramach programu Wsparcie kadry pedagogicznej i rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych dzieci i młodzieży w ramach konkursu Zapobieganie uzależnieniom i patologiom społecznym ogłoszonym przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - Dzielnica Mokotów