REKRUTACJA ZAKOŃCZONA.

Zapraszamy młodzież do udziału w grupie edukacyjno-rozwojowej prowadzonej metodą dramaterapii. Będziemy spotykali się w okresie kwiecień 2022- czerwiec 2022 w kameralnej 10-12 osobowej grupie aktywnie pracując nad tematami związanymi z relacjami z koleżankami i kolegami.

Do udziału w grupie zapraszamy osoby, które chciałyby nauczyć się, jak budować bardziej satysfakcjonujące relacje z ważnymi dla siebie osobami.

Grupa adresowana jest do młodych osób, które:

• czują, że zawieranie nowych znajomości i kontynuowanie starych nie jest dla nich łatwe
  • przeżywają dużo emocji w relacjach z kolegami i koleżankami
  • doświadczają przemocy rówieśniczej lub w jakiś inny sposób temat ten je dotyka (są np. świadkami sytuacji przemocy rówieśniczej)
  • chciałyby się wzmocnić, podbudować, zwiększyć poczucie własnej wartości i samoocenę
  • przeżywają nadmierny lęk, niepokój związany z różnymi sytuacjami społecznymi np. w szkole
  • czują się samotne, niezrozumiane, wyizolowane, gorsze od innych
  • potrzebują wsparcia w przeżywanych na bieżąco trudnościach

Zapraszamy rodziców dzieci z mokotowskich przedszkoli na bezpłatny cykl szkoleń online w okresie kwiecień - maj 2022 r. pn. "Jak wspierać dziecko w rozwoju"

Czego dowiesz się na szkoleniu
◽️ prawidłowości rozwoju społecznego, poznawczego i emocjonalnego w wieku przedszkolnym
◽️ jak odróżnić żywy temperament dziecka od nadpobudliwości psychoruchowej