INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi

zatrudni w ramach umowy o pracę

Trener Koordynator Profilaktyki

do pracy w Zespole ds. profilaktyki w ramach projektu „Razem do rozwoju – Mokotowskie Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Opis stanowiska pracy:

- budowanie współpracy między placówkami oświatowymi (przedszkolami, szkołami podstawowymi, liceami ogólnokształcącymi, szkołami zawodowymi i poradniami psychologiczno - pedagogicznymi) mieszczącymi się na terenie Dzielnicy Mokotów,

-  współpraca z mokotowskimi instytucjami z sektora zdrowia i pomocy społecznej w zakresie planowania, projektowania i organizacji działań profilaktycznych w ramach projektu,

- współpraca z organizacjami pozarządowymi, placówkami wsparcia dziennego i społecznego, ogniskami  i innymi organizacjami działającymi na rzecz dzieci, młodzieży, rodziców na terenie Dzielnicy Mokotów,

- pomoc w planowaniu, projektowaniu i organizacji działań profilaktycznych oraz promujących zdrowie psychiczne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców, a także pracowników placówek/ szkół na Mokotowie,

- koordynacja potrzeb placówek Mokotowa w związku ze zgłoszeniem ze strony placówki/ szkoły - rozpoznanie sytuacji, wsparcie w tworzeniu planu pomocy,

- rekrutacja i kwalifikacja uczestników do realizowanych przez Stowarzyszenie działań w ramach projektu,

- bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu ds. profilaktyki,

- współpraca z Centrum Koordynacji MŚCZP DiM w zakresie działalności profilaktycznej,

- prowadzenie superwizji dla Młodszych Trenerów realizujących szkolenia w ramach projektu.

Wymagania:

- osoba z kwalifikacjami: wykształcenie wyższe na kierunku psychologia/pedagogika/ zdrowie publiczne,

- doświadczenie zawodowe: dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu profilaktyki uzależnień i zaburzeń psychicznych.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć klauzulę:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Trener Koordynator Profilaktyki (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”) prowadzonego przez INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.”

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: „RODO”) informujemy, że:

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Warszawie (00-785), ul. Grottgera 25a, (dalej”: „Stowarzyszenie”),
  • Stowarzyszenie będzie przetwarzało Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A, art. 9 ust 2 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”) oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu Pracy,
  • Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
  • Stowarzyszenie będzie przechowywało Państwa dane osobowe przez okres rekrutacji, nie dłużej jednak niż 3 miesiące,
  • Mają Państwo prawo żądać od Stowarzyszenia dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.