W dniu dzisiejszym Fundacja Habitat for Humanity Poland zakończyła doposażenie prowadzonych przez nas mieszkań w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi w dzielnicy Mokotów”. Dzięki temu już wkrótce będą mogli się tam wprowadzić pierwsi lokatorzy. Zapraszamy do wejścia na naszą stronę na Facebooku, aby zobaczyć wspaniały efekt prac :)

Dziękujemy bardzo Fundacji za to wsparcie i świetną pracę!

Rekrutacja nie została jeszcze zakończona. Mieszkańców Mokotowa zainteresowanych zamieszkaniem w mieszkaniu chronionym treningowym i przejściowych zapraszamy do kontaktu z Centrum Koordynacji Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 pod numerem️ (22) 299 04 31.

--

Mieszkanie chronione i mieszkania przejściowe realizowane są przez Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi INTEGRACJA, partnera w projekcie „Kompleksowe wsparcie osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi w dzielnicy Mokotów”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.