NABÓR ZAMKNIĘTY.

Zapraszamy dzieci młodzież do udziału w warsztacie rozwijającym umiejętność komunikacji i budowania wspierających, bliskich relacji. 

Trening Umiejętności Społecznych przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 10-14 lat, która zamieszkuje, kształci się lub uczęszcza do placówek wsparcia na terenie dzielnicy Mokotów. 

Zajęcia będą miały charakter warsztatów rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Zakres obszarów nad którymi będziemy pracować to: emocje i ich samoregulacja, poczucie własnej wartości oraz budowanie zdrowych relacji z innymi. Zajmiemy się również tematyką hejtu, czy też zdrowia psychicznego. Ponadto podczas warsztatów zostanie stworzona przestrzeń do odreagowania napięć emocjonalnych oraz wyciszenia organizmu po sytuacjach stresowych. Praca będzie łączyła metody: Socjoterapii, Treningu Umiejętności Społecznych, Arteterapii oraz Mindfulness (treningu uważności).

Trening składa się z cyklu 9 spotkań odbywających się w każdy poniedziałek od 17 kwietnia do 19 czerwca 2023 r. (z wyjątkiem 1 maja), w godzinach 18.00-20.00

Udział w grupie jest nieodpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Przyjęcie do grupy będzie odbywać się po indywidualnej konsultacji z prowadzącymi. Informujemy, że w efekcie konsultacji może zostać zaproponowana inna, bardziej adekwatna, forma wsparcia.

--

Działanie jest organizowane w ramach II edycji projektu "Nie jesteś sam - pierwsza pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży" finansowanego przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - Dzielnica Mokotów. 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

ZAPISY:

  • Zapisy zakończone.
  • Przyjęcie do grupy będzie odbywać się po indywidualnej konsultacji z prowadzącymi. Informujemy, że w efekcie konsultacji może zostać zaproponowana inna, bardziej adekwatna, forma wsparcia.
  • W przypadku pytań lub problemów z zapisaniem się zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00 pod numerem telefonu 573 489 341 lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

LICZEBNOŚĆ GRUPY:

  • 8 – 12 osób

MIEJSCE:

  • Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców przy ul. Woronicza 44a

PROWADZĄCE: 

  • Angelika Boruc – psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i grupowej z dzieci oraz młodzieżą w placówkach oświatowych i wsparcia dziennego
  • Martyna Krawczyk – psycholog z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć o charakterze psychokorekcyjnym i psychoprofilaktycznym

ORGANIZATOR:

INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi z siedzibą w Warszawie (00-785) przy ul. Grottgera 25a, KRS: 0000022856, https://stowarzyszenie-integracja.pl/

"Integracja" Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi
KRS 0000022856
nr konta: 93 2490 0005 0000 4500 4899 6896

copyright © Stowarzyszenie Integracja 2020
Polityka prywatności Kontakt

 

 

 

Do góry