Zapisy zamknięte. Trwają kwalifikacje. 

Zapraszamy dzieci młodzież do udziału w warsztacie rozwijającym umiejętność komunikacji i budowania wspierających, bliskich relacji. 

Trening Umiejętności Społecznych przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 10-14 lat, która zamieszkuje, kształci się lub uczęszcza do placówek wsparcia na terenie dzielnicy Mokotów. Podczas warsztatów uczestnicy będą poznawać emocje, a także sposoby radzenia sobie z nimi. Stworzona zostanie przestrzeń do odreagowania napięć, stresu, złości. Zajmiemy się także budowaniem poczucia własnej wartości uczestników oraz podpowiemy, jak budować zdrowe relacje z innymi. Praca będzie łączyła metody: socjoterapii, TUS, artterapii, mindfullness.

Trening składa się z cyklu 10 spotkań odbywających się w każdy poniedziałek od 12 września do 21 listopada 2022 r. (z pominięciem 31 października), w godzinach 18.00-19.30. Wszystkie zajęcia z cyklu będą prowadzone przez mgr Angelikę Boruc i mgr Martynę Krawczyk. 

Zapis na zajęcia poprzedzony jest rozmową kwalifikacją z prowadzącymi warsztat.

Udział jest bezpłatny. 

 

ZAPISY:

  • Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/nP264kaN2EFoh4z77 
  • Więcej informacji można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00 pod numerem telefonu 573 489 341 

LICZEBNOŚĆ GRUPY:

  • 8 – 12 osób

MIEJSCE:

  • Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców przy ul. Woronicza 44a

PROWADZĄCE: 

  • Angelika Boruc – psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i grupowej z dzieci oraz młodzieżą w placówkach oświatowych i wsparcia dziennego
  • Martyna Krawczyk – psycholog z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć o charakterze psychokorekcyjnym i psychoprofilaktycznym

 --

Trening jest organizowany w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2022 pn. „Nie jesteś sam – pierwsza pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży”. Wykonawcą jest INTEGRACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.